Image
Image

SIATKÓWKA - SKŁADY

BREL MYSZKÓW POZYCJA
1. Michał Faryna środkowy
2. Marcin Laber atakujący
3. Grzegorz Froś przyjmujący
4. Radosław Dorobisz przyjmujący
5. Marek Woliński  rozgrywający
6. Mariusz Żoń  atakujący 
7. Konrad Musiał  przyjmujący 
8. Łukasz Siwek  atakujący 
9. Kamil Dyja  przyjmujący 
10. Bartłomiej Wielgos  przyjmujący 
11. Tomasz Dymczyk  środkowy 
12. Rafał Skorek środkowy
13.Błażej Miłoch środkowy
14. Maciej Jastrzębski atakujący
15. Paweł Biedroń libero
16. Karol Sieradzki libero
   
HEATHOME Kratki.pl  POZYCJA 
1. Maciej Wawrzak  rozgrywający 
2. Igor Drej  rozgrywający 
3. Dariusz Łapaj  atakujący 
4. Kuba Cwalina  środkowy 
5. Radosław Mikołajczyk  środkowy 
6. Maciej Grajoszek  przyjmujący 
7. Oskar Ułamek  przyjmujący 
8. Michał Grajoszek  przyjmujący 
9. Adrian Garus  przyjmujący 
10. Maciej Borecki  libero 
11. Kuba Pogłodziński  libero 
12. Bartłomiej Wachowicz przyjmujący 
13. Piotr Przepióra środkowy 
14. Przemysław Kozicki środkowy 
15. Grzesiek Koclęga  środkowy 
16. Mateusz Mielczarek  środkowy (przyszedł z Wkręt-met) 
JEDNOŚĆ MAJKON MYKANÓW POZYCJA 
1. Jakub Urbański  rozgrywający 
2. Mikołaj Ściebura przyjmujący 
3. Bartosz Gołębiowski libero 
4. Bartosz Jabłoński przyjmujący 
5. Mateusz Bera środkowy 
6. Piotr Florczyk libero 
7. Oskar Kucharczyk uniwersalny 
8. Szymon Wyrwa  środkowy 
9. Piotr Smolarek  atakujący 
10. Łukasz Dąbrowski   uniwersalny 
11. Kacper Boryś  środkowy 
12. Patryk Urbański  uniwersalny 
13. Mariusz Gębski  rozgrywający 
14. Michał Ściebura  uniwersalny 
15. Franek Wróbel  środkowy 
16. Bartosz Szopiak  uniwersalny 
17. Artur Lubaś  środkowy 
18. Bartek Wojtal  uniwersalny 
19. Tomasz Kryński  uniwersalny 
   
BUDMAR  POZYCJA 
1. Marcin Dobrzański  rozgrywający 
2. Przemysław Rychlewski  rozgrywający 
3. Michał Suliga  rozgrywający 
4. Maciej Kusaj  uniwersalny 
5. Łukasz Burzyński  atakujący (odszedł do Happy Team Blachownia)
6. Eryk Skora  atakujący 
7. Tomasz Drabowicz przyjmujący 
8. Michał Wroniszewski  przyjmujący 
9. Tomasz Pilarski  przyjmujący 
10. Michał Neczaj  przyjmujący 
11. Krzysztof Deko przyjmujący 
12. Kamil Wawrzyniak  środkowy 
13. Patryk Jakubczak  środkowy 
14. Robert Jawura środkowy 
15. Michał Garus  środkowy 
16. Wiktor Grabałowski  środkowy 
17. Witold Pędich  środkowy 
18. Jakub Janik libero
19. Bartosz Czekała libero
20. Sławomir Wachecki libero
21. Mateusz Skowron rozgrywający
KAMIENICA POLSKA TEAM  POZYCJA 
1. Mateusz Hofman  przyjmujący 
2. Piotr Jędryka  atakujący 
3. Arkadiusz Szymczyk  środkowy 
4. Krzysztof Chmielewski  libero 
5. Jakub Bereza  przyjmujący 
6. Marcin Korzekwa środkowy
7. Piotr Hofman środkowy
8. Łukasz Chmielewski przyjmujący
9. Tomasz Miszczak przyjmujący
10. Adrian Jabłoński rozgrywający
11. Szymon Bąk  przyjmujący
12. Mateusz Kamiński środkowy
13. Mateusz Wartalski atakujący
14. Amadeusz Mateja przyjmujący
15. Mariusz Zych uniwersalny
16. Janusz Bzdak środkowy
17. Maciej Szecówka przyjmujący
18. Paweł Jankowski uniwersalny
19. Paweł Churas  środkowy
20. Maciej Majtyka atakujący
21. Karol Stępień rozgrywający
WKRĘT-MET CZĘSTOCHOWA POZYCJA
1. Paweł Oratowski  rozgrywający 
2. Łukasz Kielan  rozgrywający 
3. Paweł Szajer  przyjmujący 
4. Damian Parkitny  przyjmujący 
5. Łukasz Solarczyk  przyjmujący 
6. Wojciech Filipczyk przyjmujący
7. Bartosz Myga atakujący
8. Michał Hajdasz atakujący
9. Robert Szczerbaniuk uniwersalny
10. Damian Zygmunt środkowy
11. Arkadiusz Leś środkowy
12. Mateusz Mielczarek środkowy (odszedł do Heathome Kratki.pl)
13. Mateusz Lewandowski środkowy
14. Tomasz Kobędza środkowy
15. Wiktor Duduts środkowy
16. Marcin Kapitański libero
17. Bartosz Izart libero
   
GROM POCZESNA KLIMAS % KLIMAS POZYCJA
1. Jerzy Łebkowski rozgrywający
2. Marcin Łebkowski rozgrywający
3. Bartek Szewczyk środkowy
4. Mikołaj Rosiński środkowy
5. Mikołaj Pilarek atakujący
6. Jan Frej przyjmujący
7. Rafał Kuliński środkowy
8. Rafał Klimas przyjmujący
9. Artur Koclęga przyjmujący
10. Marcin Zwolski libero
11. Artur Kwiecień środkowy
   
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA POZYCJA
1. Mariusz Urbański środkowy
2. Konrad Matuszczak przyjmujący
3. Mateusz Pruban środkowy
4. Patryk Myszkowski przyjmujący
5. Michał Hołdyk uniwersalny
6. Mateusz Ernst przyjmujący
7. Damian Reterski libero
8. Dominik Jakus atakujący
9. Kacper Kordowski rozgrywający
10. Mateusz Niemiec rozgrywający
11. Filip Wójcik libero
12. Łukasz Karbowiak środkowy
13. Mateusz Lalek uniwersalny
14. Kacper Klimowski uniwersalny
15. Adrian Wilk środkowy
   
GMINA KONOPISKA POZYCJA
1. Daniel Sroka środkowy 
2. Przemysław Doniec rozgrywający 
3. Marcin Nowak środkowy 
4. Kamil Kołaczyk środkowy
5. Taer Zuabi przyjmujący 
6. Konrad Nalewajka przyjmujący 
7. Piotr Banasiak libero 
8. Marcin Grajoszek uniwersalny 
9. Tomasz Kupczyk uniwersalny 
10. Marcin Sączek rozgrywający 
11. Bartosz Blukacz rozgrywający 
12. Kacper Kozłowski atakujący 
13. Kordian Minkina przyjmujący 
14. Bartosz Opiłka przyjmujący
15. Mateusz Opiłka środkowy
16. Bartosz Kamiński środkowy
   
CENTRALNA SZKOŁA PSP  POZYCJA 
1. Mikołaj Barczyk  rozgrywający 
2. Krystian Grodzki  rozgrywający 
3. Oskar Herman  rozgrywający 
4. Łukasz Kulej przyjmujący
5. Eryk Tomzik przyjmujący
6. Jakub Mryczko przyjmujący
7. Mateusz Auguścik przyjmujący
8. Tomasz Matuszczyk przyjmujący
9. Aleksander Niczke przyjmujący
10. Kamil Rochna atakujący
11. Karol Klekot atakujący
12. Łukasz Goraj atakujący
13. Filip Strach środkowy
14. Kamil Stęplowski środkowy
15. Michł Sławiński środkowy
16. Przemysław Miodek środkowy
17. Krzysztof Stęplewski środkowy
18. Mariusz Wacek środkowy
19. Maciej Szadkowski libero
20. Mateusz Warjas libero
21. Jacek Gawroński uniwersalny
   
HAPPY TEAM BLACHOWNIA  POZYCJA 
1. Piotr Strzeszyna  rozgrywający 
2. Mariusz Malinowski przyjmujący
3. Tomasz Bulwan przyjmujący
4. Zbigniew Turek przyjmujący
5. Bartosz Nocuń przyjmujący
6. Łukasz Czerwonka atakujący
7. Wojtek Kubara środkowy
8. Dawid Biernacki środkowy
9. Krzysztof Cierpiał środkowy
10. Przemysław Żyła środkowy
11. Andrzej Łatacz libero
12. Kacper Trzyna uniwersalny
13. Artur Michalczyk uniwersalny
14. Paweł Sztolcman uniwersalny
15. Łukasz Burzyński przyjmujący (przeszedł z Budmar)
KS GRABOWA  POZYCJA 
1. Piotr Sitek rozgrywający
2. Arkadiusz Sołtys przyjmujący
3. Marcin Płuciennik przyjmujący
4. Krystian Musiał przyjmujący
5. Szymon Herman przyjmujący
6. Dawid Flis przyjmujący
7. Mateusz Nowak atakujący
8. Piotr Włodarczyk atakujący
9. Krzysztof Wieczorek atakujący
10. Sebastian Knopik środkowy
11. Patryk Ligocki środkowy
12. Paweł Siemiński środkowy
13. Tomasz Włodarczyk środkowy
14. Wojciech Bociaga libero
15. Patryk Rygalik libero
   
SERVECOM SOL-IT CZĘSTOCHOWA POZYCJA
1. Szymon Kruciński  rozgrywający
2. Jakub Starczewski rozgrywający
3. Mariusz Kukuła przyjmujący
4. Rafał Brędzel przyjmujący
5. Tomasz Ujma przyjmujący
6. Marcin Lis atakujący
7. Łukasz Chojnowski atakujący
8. Kamil Kasztelan środkowy
9. Kamil Klama przyjmujący
10. Marcin Ludwikowski środkowy
11. Michał Kluska libero
12. Andrzej Knop uniwersalny

 

Image
Image