Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
123456
Wyniki - sezon 2017/2018 - II liga

WYNIKI II LIGA - sezon 2017/2018

II LIGA
1 kolejka MVPmeczu/kolejki
27.09.17 1. Konopiska - Norwid
2:0 /25:16,25:16/ Tomasz Kupczyk

2. Torewelt - Politechnika
2:1 /26:28,26:24,15:13/ Artur Stasiewicz
29.09.17 3. Grom K&K - Sol-it
0:2 /25:27,22:25/ Krzysiek Wieczorek

4. EcoStand - Multimetal
0:2 /18:25,25:27/ Maciej Grajoszek
2 kolejka MVPmeczu/kolejki
11.10.17 5. Norwid - Grom K&K 2:1 /22:25,25:19,16:14/ Dawid Urbański

6. Sol-it - Torewelt 2:0 /21:25:22/ Piotr Włodarczyk
7. Multimetal - Konopiska
0:2 /35:37,27:29/ Marcin Sączek
13.10.17 8. EcoStand - Politechnika
2:0 /25:16,25:23/ Marcel Pośpiech
3 kolejka MVPmeczu/kolejki
18.10.17 9. Torewelt - Norwid 0:2 /19:25,20:25/ Krystian Maciejek

10. Politechnika - Sol-it 2:1 /25:22,23:25,16:14/ Patryk Myszkowski
11. Konopiska - EcoStand 2:0 /30:28,26:24/ Bartosz Opiłka
20.10.17 12. Multimetal - Grom K&K 0:2 /0:25,0:25/ walkower
4 kolejka MVPmeczu/kolejki
25.10.17 13. Norwid - Politechnika 0:2 /17:25,19:25/ Michał Jambor

14. Konopiska - Grom K&K 2:0 /25:21,25:21/ Przemysław Doniec
15. EcoStand - Sol-it 1:2 /25:14,18:25,13:15/ Andrzej Knop
27.10.17 16. Multimetal - Torewelt 2:0 /25:13,25:13/ Mateusz Borecki
5 kolejka MVmeczu/kolejki
8.11.17 17. Sol-it - Norwid 1:2 /22:25,25:18,5:15/ Kacper Klimowski

18. Torewelt - Konopiska 0:2 /23:25,20:25/ Kordian Minkina
19. Grom K&K - EcoStand


10.11.17 20. Politechnika-Multimetal 2:1 /23:25,25:20,15:11/ Kamil Zaborski
6 kolejka MVPmeczu/kolejki
15.11.17 21. EcoStand - Norwid 0:2 /22:25,10:25/ Michał Zymek

22. Konopiska-Politechnika 1:2 /25:19,14:25,12:15/ Łukasz Michalak
23. Grom K&K - Torewelt 2:0 /25:17,26:24/ Jakub Kurek
17.11.17 24. Multimetal - Sol-it 2:0 /28:26,25:20/ Maciej Grajoszek
7 kolejka
MVPmeczu/kolejki
22.11.17 25. Norwid - Multimetal



26. Sol-it.pl - Konopiska


27. Torewlet-EcoStand


24.11.17 28. Politechnika-Grom K&K


8 kolejka MVPmeczu/kolejki
29.11.17 29. Konopiska-Norwid


30. Grom K&K-Sol-it.pl



31. Torewelt -Politechnika


1.12.17 32. Multimetal-EcoStand


9 kolejka MVPmeczu/kolejki
6.12.17 33. Norwid -Grom K&K



34. EcoStand-Politechnika



35. Sol-it.pl-Torewelt


8.12.17 36. Multimetal-Konopiska


10kolejka MVPmeczu/kolejki
13.12.17 37.



38.


39.


15.12.17 40.


11kolejka MVPmeczu/kolejki
3.01.18 41.



42.


43.


5.01.18 44.


12kolejka MVPmeczu/kolejki
10.01.18 45.



46.


47.


12.01.18 48.


13kolejka MVPmeczu/kolejki
17.01.18 49.



50.


51.


19.01.18 52.


14kolejka MVPmeczu/kolejki
24.01.18 53.



54.


55.


26.01.18 56.








15kolejka MVPmeczu/kolejki
4.01.17 57.



58.


59.



60.


16kolejka MVPmeczu/kolejki

61.



62.



63.



64.


16kolejka MVPmeczu/kolejki
11.01.17 87.Grom II - AZS 2020 2:0


88.Gm.Konopiska-Borowno 1:2

89.Sol-it - KU AZS Politech 2:1


MVPmeczu/kolejki
12.01.17 90.Hel-AKS Konopiska 2:0 /25:21,30:28/ Tomasz Bobrowski

pauza - Drink Team



MVPmeczu/kolejki
13.01.17 91.Blachownia-Torewelt 2:0 /25:16,25:11/ Mariusz Malinowski

92.Rędziny-Grom K&K 0:2 /18:25,20:25/ Rafał Klimas
17kolejka MVPmeczu/kolejki
01.02.17 93.Borowno - Hel 0:2 /10:25,20:25/ Adam Krawczyk

94.Grom II - Sol-it.pl 0:2 /12:25,21:25 Kamil Cichy

MVPmeczu/kolejki
02.02.17 95.Torewelt - Grom K&K 0:2 /20:25,17:25/ Marcin Maliszewski

MVPmeczu/kolejki
03.02.17 96.AKS Konopiska-Rędziny 0:2 /20:25,24:26/ Damian Reterski

97.Blachownia-Gm. Konop 2:0 /25:19,25:21/ Bartek Nocuń
18kolejka


MVPmeczu/kolejki
08.02.17 98.AZS 2020 - Sol-it.pl 1:2 /16:25,25:21,12:15/ Piotr Włodarczyk
99.Rędziny - Borowno 0:2 /19:25,21:25/ Eryk Frankowski
100.Gm.Konop - Torewelt 2:0 /25:20,25:11/ Kamil Kołaczyk




MVPmeczu/kolejki
09.02.17 101.Hel - Blachownia 0:2 /21:25,20:25/ Mariusz Malinowski

MVPmeczu/kolejki
10.02.17 102.Grom II - KU AZS Polit. 0:2
/0:25,0:25/
walkower
103.Grom K&K-AKS Konop. 2:0 /25"0,25:0/ walkower
19kolejka MVPmeczu/kolejki
15.02.17 104.Borowno - Grom K&K 2:0 /25:20,26:24/ Bartosz Jabłoński

105.Gm.Konopiska - Hel 2:1 /12:25,25"18,17:15/ Bartosz Opiłka




MVPmeczu/kolejki
17.02.17 106.Torewelt-Konopisk 1:2 /34:32,22:25,10:15/ Daniel Nowak

107.Blachownia-Rędziny 2:0 /25:14,25:12/ Maciej Przybył
20kolejka


MVPmeczu/kolejki
22.02.17 108.KU AZS - AZS 2020 0:2 /17:25,19:25/ Mikołaj Tataruch
109.AKS Konop-Borowno 0:2 /17:25,13:25/ Marcin Kunz

110.Rędziny-Gm.Konopisk 0:2 /18:25,22:25/ Marcin Sączek




MVPmeczu/kolejki
24.02.17 111.Hel - Torewelt 2:1 /19:25,25:17,15:6/ M. Kleszczewski

112.Grom K&K-Blachownia 0:2 /21:25,18:25/ Łukasz Czerwonka
Play - off



1.03.17 113.Grom K&K - Hel (1) 0:2 /23:25,23:25/ Adam Krawczyk

114.Rędziny - Konopiska (1) 1:2 /16:25,25:21,12:15/ Przemysław Doniec





3.03.17 115.Rędziny-Konopiska (2) 0:2 /20:25,22:25/ Tomasz Kupczyk

116.Grom K&K - Hel (2) 0:2 /17:25,17:25/ Marcin Lis
Play - off



8.03.17 117.Sol-it - AZS 2020 (1) 2:0 /25:22,25:15/ Piotr Sitak





9.03.17 118.Politechnika-Grom II(1) 2:0 /25:13,28:26/ Patryk Prudlik
Play - off



15.03.17 119.Borowno-Konopiska(1) 2:0 /25:17,25:20/ Arek Fijałkowski

120.Blachownia - Hel (1) 2:0 /25:19,25:17/ Łukasz Czerwonka

121.Politechnika-Grom II(2) 1:2 /25:20,23:25,10:15/ Artur Koclęga
Play - off



17.03.17 122.Sol-it - AZS 2020 2:0 /25:16,27:25/ Michał Wieczorek
Play - off



22.03.17 123.AKS Konop-Politechnika(1) 2:1 /26:24,14:25,15:11/ Szymon Ślęzak

124.Torewelt - Sol-it.pl (1) 0:2 /11:25,19:25/ Mariusz Kukuła

125.Borowno -Konopiska(2) 0:2 /22:25,18:25/ Przemysław Doniec





23.03.17 126.Blachownia-Hel (2) 2:0 /25:22,25:21/ Łukasz Czerwonka

127.Borowno-Konopiska 2:1 /21:25,25:16,15:5/ Hubert Mańko





19.04.17 128. AZS 2020 - Grom II o 11miej przełożony
Play - off




129.


29.03.17 130. Borowno-Blachownia(1) 0:2 /21:25,26:28/ Maciej Przybył





30.03.17 131. Grom K&K - Rędziny 2:0 /25:11,26:24/ Piotr Gajda

132. AKS Konop-Politechnika(2) 2:1 /25:22,18:25,15:13/ Dominik Jakus

133. Torewelt- Soli-it(2) 2:0   1:0 /25:18,28:26/ /15:6/ złoty set Torewelt!





31.03.17 134. Sol-it - Politechnika 1:2 /20:25,16:25,7:15/ Michał Jambor

135. AKS Konop-Torewelt (1) 2:1 /21:25,25:19,16:14/ Paweł Siemiński

136.


5.04.17 137. Blachownia-Borowno (2) 0:2 /23:25,20:25/ Arek Fijałkowski
Play - off



6.04.17 138. Torewelt - AKS Konop (2) o 7 miej godz 20:30 ul. Żużlowa 4

139. Borowno-Blachownia (3) 2:0 /25:16,25:20/ Wiktor Madej






140.


Baraże



12.04.17 141. Brel - Blachownia 2:0 /25:20,25:20/ Konrad Musiał





13.04.17 142. Brel - Blachownia 2:0 /25:17,25:17/ Marek Woliński

143. Hel - Gmina Konopiska(1) 2:1 /25:17,17:25,15:7/ Piotr Suliga





19.04.17 144. Brel - Blachownia 2:0 /25:0,25:0/ Brel Myszków

145. Grom II - AZS 2020 0:2 /24:26,20:25/ Mikołaj Jańczyk





20.04.17 146.



147. Hel - Gmina Konopska(2)
o 3 miejsce


 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Hattori Hanzo

Servecom

Maxtronik

Biuro podróży

MOSIR Częstochowa

Twoja pogoda

Mibama

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP