Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
123456
Terminarz II liga

TERMINARZ II LIGA - sezon 2017/2018

II LIGA
1 kolejka 27 września (środa)
1. Gmina Konopiska - Exact Systems Norwid Cz-wa godz 18:30 ul. Żużlowa 4
2. Torewelt Czescidobramy.pl - Politechnika Cz-wa godz 19:30 ul. Żużlowa 4

29 września (piątek)
3. Grom Poczesna Klimas & Klimas - Sol-it.pl Grabowa godz 19:30 Hala Polonia

6 października (piątek)
4. Multimetal/Nanomedica - EcoStand.pl godz 20:30 Hala Polonia
2 kolejka 11 października (środa)
5. Exact Systems Norwid Cz-wa - Grom Poczesna K & K godz 18:30 ul. Żużlowa 4
6. Sol-it.pl Grabowa - Torwewlt Czescidobramy.pl godz 19:30 ul. Żużlowa 4
7. Multimetal/Nanomedica - Gmina Konopiska godz 20:30 ul. Żużlowa 4

13 października (piątek)
8. EcoStand.pl - Politechnika Częstochowska godz 21:30 Hala Polonia
3 kolejka 18 październik (środa)
9. Torewelt Czescidobramy.pl-Exact Systems Norwid godz 18:30 ul. Żużlowa 4
10.Politechnika Częstochowska - Sol-it.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
11.Gmina Konopiska - EcoStand.pl godz 20:30 ul. Żużlowa 4

20 październik (piątek)
12.Grom Klimas & Klimas - Multimetal/Nanomedica godz 19:30 Hala Polonia
4 kolejka 25 październik (środa)
13.Exact Systems Norwid - Politechnika Cz-wa godz 18:30 ul. Żużlowa 4
14.Gmina Konopiska - Grom Klimas & Klimas godz 19:30 ul. Żużlowa 4
15.EcoStand/Magic meble - Sol-it.pl Grabowa godz 20:30 ul. Żużlowa 4

27 październik (piątek)
16.Multimetal/Nanomedica-Torewelt Czescidobramy.pl godz 21:30 Hala Polonia
5 kolejka 8 listopada (środa)
17.Sol-it.pl Grabowa - Exact Systems Norwid godz 18:30 ul. Żużlowa 4
18.Torewelt Czescidobramy.pl - Gmina Konopiska godz 19:30 ul. Żużlowa 4
19.Grom Klimas & Klimas - EcoStand/Magic meble godz 20:30 ul. Żużlowa 4

10 listopada (piątek)
20.Multimetal/Nanomedica - Politechnika Cz-wa godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
6 kolejka 15 listopada (środa)
21.Exact Systems Norwid - EcoStand/Magic meble godz 18:30 ul. Żużlowa 4
22.Gmina Konopiska - Politechnika Cz-wa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
23.Grom Poczesna K&K - Torewelt Czescidobramy.pl godz 20:30 ul. Żużlowa 4

17 listopada (piątek)
24.Multimetal/Nanomedica - Sil-it.pl Grabowa godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
7 kolejka 22 listopada (środa)
25.Exact Systems Norwid - Multimetal/Nanomedica godz 18:30 ul. Żużlowa 4
26.Sol-it.pl Grabowa - Gmina Konopiska godz 19:30 ul. Żużlowa 4
27.Torewelt Czescidobramy.pl - EcoStand/Magic meble godz 20:30 ul. Żużlowa 4

24 listopada (piątek)
28.Politechnika Cz-wa - Grom Klimas & Klimas godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
8 kolejka 29 listopada (środa)
29.Gmina Konopiska-Exact Systems Norwid godz 18:30 ul. Żużlowa 4
30.Grom Klimas & Klimas - Sol-it.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
31.Torewelt Czescidobramy.pl - Politechnika Cz-wa godz 20:30 ul. Żużlowa 4

1 grudnia (piątek)
32.EcoStand/Meble magic -Multimetal/Nanomedica godz 20:30
9 kolejka ?
33. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
34. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
35. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
36. godz
10 kolejka ?
37. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
38. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
39. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
40. godz
11 kolejka ?
41. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
42. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
43. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
44. godz
12 kolejka ?
45. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
46. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
47. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
48. godz
13 kolejka ?
49. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
50. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
51. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
52. godz
--------------------------------------------------------------- ------------------------------
PRZERWA ŚWIĄTECZNA   (OKIENKO TRANSFEROWE) ? - ?
--------------------------------------------------------------- ------------------------------
14 kolejka ?
53. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
54. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
55. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
56. godz
15 kolejka ?
57. godz 10:00 ul. Żużlowa 4
58. godz 11:00 ul. Żużlowa 4
59. godz 12:00 ul. Żużlowa 4

?
60. godz
16 kolejka ?
61. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
62. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
63. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
64. 
godz
------------------------------------------------------------ -----------------------------
FERIE ZIMOWE  FERIE ZIMOWE  FERIE ZIMOWE ? - ?
------------------------------------------------------------ -----------------------------
17 kolejka ?
65. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
66. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
67. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
68. godz
18 kolejka ?
69. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
70. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
71. godz 20:30 ul. Żużlowa 4

?
72. godz
19 kolejka ?
73. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
74. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
75. godz 18:00 ul. Żużlowa 4
?
76. godz
20 kolejka ?
77. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
78. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
79. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
80. godz
--------------------------------------------------------------- ------------------------------
PLAY OFF    PLAY OFF    PLAY OFF    PLAY OFF
--------------------------------------------------------------- ------------------------------
Play - off 1 marca (środa)
113.Grom Poczesna Klimas & Klimas - Hel godz 18:30 ul. Żużlowa 4
114.Volley Rędziny - Gmina Konopiska godz 19:30 ul. Żużlowa 4
3 marca (piątek)
115.Volley Rędziny - Gmina Konopiska godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
116.Grom Klimas & Klimas - Hel godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 8 marca (środa)
117.Sol-it Grabowa - AZS 2020 godz 18:30 ul. Żużlowa 4
9 marca (czwartek)
118.KU AZS Politechnika - Grom Złota Dama godz 18:30 ul. Żużlowa 4
119. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
120. godz 20:00 ul. Żużlowa 4
Play - off 15 marca (środa)
121.LKPS Borowno - Gmina Konopiska (1) godz 18:30 ul. Żużlowa 4
122.Happy Team Blachownia - Hel (1) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
123.KU AZS Politechnika- Grom Złota Dama(2) godz 20:30 ul. Żużlowa 4

17 marca (piątek)
124.Sol-it Grabowa - AZS 2020 (2) godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
125. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
126. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 22 marca (środa)
127.AKS Konopiska - Politechnika(1) godz 18:30 ul. Żużlowa 4
128.Torewelt Czescidobramy.pl - Sol-it.pl /4(1) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
129.LKPS Borowno - Gmina Konopiska(2) godz 20:30 ul. Żużlowa 4

23 marzec (czwartek)

130.Happy Team Blachownia - Hel (2)

godz 18:30 ul. Żużlowa 4
131.LKPS Borowno - Gmina Konopiska (3) godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
24 marzec (piątek)
132. AZS 2020 - Grom II o 11 miejsce    19.04.2017 godz 19:30 ul. Żużlowa 4
133.Happy Team Blachownia - Hel (3) godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 29 marzec (środa)
134. Hel - Gmina Konopiska (1) przełożony 13.04.2017
135. LKPS Borowno - Happy Team Blachownia (1) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
30 marzec (czwartek)
136. Grom Poczesna Klimas & Klimas - Rędziny godz 18:30 ul. Żużlowa 4
137. AKS Konopiska - Politechnika (1) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
138. Torewelt Czecidobramy.pl - B 1/4 (2) godz 20:30 ul. Żużlowa 4

31 marzec (piątek)
139. o 9 miejsce godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
140. o 7 miejsce (1) godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
141. Gmina Konopiska - Hel (2) przełożony 20.04.2017
142. Happy Blachownia - LKPS Borowno (2) 30.03.2017 / 21:00 godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 5 kwiecień (środa)
143. Hel - Gmina Konopiska (ew.3) godz 18:30 ul. Żużlowa 4
144. LKPS Borowno - Happy Team Blachownia (2) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 6 kwiecień (czwartek)
145. Happy Team - LKPS Borowno (3) godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
Baraże 12 kwiecień (środa)
146. Baraż o I ligę Brel Myszków - Blachownia (1) godz 18:00 ul. Dekabrystów
13 kwiecień (czwartek)
147. Baraż o I ligę Brel Myszków - Blachownia (2) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
148. Hel - Gmina Konopiska (1) godz 20:30 ul. Żużlowa 4
19 kwiecień (środa)
149. Baraż o I ligę Brel Myszków - Blachownia (3) godz 18:30 ul. Żużlowa 4
150. Grom Poczesna II - AZS 2020 o 11 miejsce godz 19:30 ul. Żużlowa 4
20 kwiecień (czwartek)
151. Baraż o I ligę (ew.4)Brel Myszków - Blachownia godz 18:30 ul. Żużlowa 4
152. Gmina Blachownia - Hel (2) godz 19:30 ul. Żużlowa 4
26 lub 27 kwiecień 2017 r.
153. Baraż o I ligę (ew.5) Brel Myszków - Blachownia

 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Hattori Hanzo

Servecom

Maxtronik

Biuro podróży

MOSIR Częstochowa

Twoja pogoda

Mibama

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP