Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
123456
Terminarz I liga

TERMINARZ I LIGA - sezon 2017/2018

I LIGA
1 kolejka 28 września (czwartek)
1. LKPS Borowno - ULKS Jedność Mykanów godz 18:30 ul. Żużlowa 4
2. KS Servecom.pl Grabowa - Kamienica Polska Team godz 19:30 ul. Żużlowa 4
3. Wkręt-met - Brel Myszków godz 20:30 ul. Żużlowa 4
29 września (piątek)
4. Rondo - Budmar godz 20:30 Hala Polonia
5. Centralna Szkoła PSP - Happy Team Blachownia godz 19:30 Hala Polonia
2 kolejka 12 październik (czwartek)
6. Centralna Szkoła PSP - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
7. KS Servecom.pl Grabowa - Rondo godz 19:30 ul. Żużlowa 4
8. ULKS Jedność Mykanów - Kamienica Polska Team godz 20:30 ul. Żużlowa 4
13 październik (piątek)
9. Wkręt-met - Budmar godz 19:30 Hala Polonia
10. Happy Team Blachownia - Brel Myszków godz 20:30 Hala Polonia
3 kolejka 19 październik (czwartek)
11. LKPS Borowno - Kamienica Polska Team godz 18:30 ul. Żużlowa 4
12. Wkręt-met - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
13. ULKA Jedność Mykanów - Rondo godz 20:30 ul. Żużlowa 4
20 październik (piątek)
14. Centralna Szkoła PSP - Brel Myszków godz 20:30 Hala Polonia
15. Happy Team Blachownia - Budmar godz 21:30 Hala Polonia
4 kolejka 26 październik (czwartek)
16. LKPS Borowno - Rondo godz 18:30 ul. Żużlowa 4
17. Happy Team Blachownia - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
18. ULKS Jedność Mykanów - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4
27 październik (piątek)
19. Brel Myszków - Budmar godz 19:30 Hala Polonia
20. Centralna Szkoła PSP - Kamienica Polska Team godz 20:30 Hala Polonia
5 kolejka 9 listopada (czwartek)
21. LKPS Borowno - Wkręt-met godz 18:30 ul. Żużlowa 4
22. Kamienica Polska Team - Rondo godz 19:30 ul. Żużlowa 4
23. Happy Team Blachownia - ULKS Jedność Mykanów godz 18:00 ul. Żużlowa 4
10 listopada (piątek)
24. Centralna Szkoła PSP - Budmar godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
25. Brel Myszków - KS Servecom.pl Grabowa godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
6 kolejka 16 listopada (czwartek)
26. LKPS Borowno - Happy Team Blachownia godz 18:30 ul. Żużlowa 4
27. Budmar - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
28. Kamienica Polska Team - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4
17 listopada (piątek)
29. Centralna Szkoła PSP - Rondo godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
30. Brel Myszków - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
7 kolejka 23 listopada (czwartek)
31. Centralna Szkoła PSP - KS Servecom.pl Grabowa godz 18:30 ul. Żużlowa 4
32. Brel Myszków - LKPS Borowno godz 19:30 ul. Żużlowa 4
33. Rondo - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żuzlowa 4
24 listopada (piątek)
34. Kamienica Polska Team - Happy Team Blachownia godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
35. Budmar - ULKS Jedność Mykanów godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
8 kolejka ?
36. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
37. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
38. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
39. godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
40. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
9 kolejka ?
41. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
42. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
43. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
44. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
45. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
10 kolejka ?
46. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
47. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
48. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
49. godz 18;00 ul. Rejtana 7 c
50. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
11 kolejka ?
51. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
52. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
53. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
54. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
55. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
12 kolejka ?
56. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
57. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
58. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
?
59. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
60. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
------------------------------------------------------------- -------------------------------
OKIENKO TRANSFEROWE 23 grudnia - 3 stycznia
------------------------------------------------------------- -------------------------------
13 kolejka 5 stycznia (czwartek)
61. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
62. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
63. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
6 stycznia (piątek)
64. godz 14:00 ul. Rejtana 7 c
65. godz 12:00 ul. Rejtana 7 c
14 kolejka 12 stycznia (czwartek)
66, godz 18:30 ul. Żużlowa 4
67. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
68. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
13 stycznia (piątek)
69. godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
70. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
15 kolejka 2 luty (czwartek)
71. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
72. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
73. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
3 luty (piątek)
74. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
75. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
16 kolejka 9 luty (czwartek)
76. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
77. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
78. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
10 luty (piątek)
79. godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
80. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
17 kolejka 16 luty (czwartek)
81. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
82. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
83. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
17 luty (piątek)
84. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
85. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
18 kolejka 23 luty (czwartek)
86. godz 18:30 ul. Żuzlowa 4
87. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
88. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
24 luty (piątek)
89. godz 18:00 ul. Rejtana 7 c
90. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
---------------------------------------------------------- ---------------------------------
.   FAZA PLAY OFF FAZA PLAY OFF od 2 marca 2017 r.
---------------------------------------------------------- ---------------------------------
Play - off 2 marzec (czwartek)
91. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
92. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
93. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 3 marzec (piątek)
94. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
95. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 8 marzec (środa)
96. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
97. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 10 marzec (piątek)
98. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
99. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 16 marzec (czwartek)
100. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
101. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
102. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 23 marzec (czwartek)
103. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
104. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 29 marzec (środa)
105. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 24 marzec (piątek)
106. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
107. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 6 kwietnia (czwartek)
108. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
109. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 7 kwietnia (piątek)
110. godz 19:00 Hala Polonia
111. godz 20:00 Hala Polonia
Play - off 12 kwietnia (środa)
112. godz 18:00 Hala Polonia
113. godz 19:00 Hala Polonia
114. godz 20:00 Hala Polonia
Play - off 13 kwietnia (czwartek)
115. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
116. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 19 kwietnia (środa)
117. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 20 kwietnia (czwartek)
118. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 21 kwietnia (piątek)
119. godz 19:00 Hala Polonia
Play - off 26 lub 27 kwietnia 2017
120.



































 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Hattori Hanzo

Servecom

Maxtronik

Biuro podróży

MOSIR Częstochowa

Twoja pogoda

Mibama

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP