Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
12345678
Terminarz I liga

TERMINARZ I LIGA - sezon 2017/2018

I LIGA
1 kolejka 28 września (czwartek)
1. LKPS Borowno - ULKS Jedność Mykanów godz 18:30 ul. Żużlowa 4
2. KS Servecom.pl Grabowa - Kamienica Polska Team godz 19:30 ul. Żużlowa 4
3. Wkręt-met - Brel Myszków godz 20:30 ul. Żużlowa 4
29 września (piątek)
4. Rondo - Budmar godz 20:30 Hala Polonia
5. Centralna Szkoła PSP - Happy Team Blachownia godz 19:30 Hala Polonia
2 kolejka 12 październik (czwartek)
6. Centralna Szkoła PSP - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
7. KS Servecom.pl Grabowa - Rondo godz 19:30 ul. Żużlowa 4
8. ULKS Jedność Mykanów - Kamienica Polska Team godz 20:30 ul. Żużlowa 4
13 październik (piątek)
9. Wkręt-met - Budmar godz 19:30 Hala Polonia
10. Happy Team Blachownia - Brel Myszków godz 20:30 Hala Polonia
3 kolejka 19 październik (czwartek)
11. LKPS Borowno - Kamienica Polska Team godz 18:30 ul. Żużlowa 4
12. Wkręt-met - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
13. ULKA Jedność Mykanów - Rondo godz 20:30 ul. Żużlowa 4
20 październik (piątek)
14. Centralna Szkoła PSP - Brel Myszków godz 20:30 Hala Polonia
15. Happy Team Blachownia - Budmar godz 21:30 Hala Polonia
4 kolejka 26 październik (czwartek)
16. LKPS Borowno - Rondo godz 18:30 ul. Żużlowa 4
17. Happy Team Blachownia - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
18. ULKS Jedność Mykanów - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4
27 październik (piątek)
19. Brel Myszków - Budmar godz 19:30 Hala Polonia
20. Centralna Szkoła PSP - Kamienica Polska Team godz 20:30 Hala Polonia
5 kolejka 9 listopada (czwartek)
21. LKPS Borowno - Wkręt-met godz 18:30 ul. Żużlowa 4
22. Kamienica Polska Team - Rondo godz 19:30 ul. Żużlowa 4
23. Happy Team Blachownia - ULKS Jedność Mykanów godz 18:00 ul. Żużlowa 4
10 listopada (piątek)
24. Centralna Szkoła PSP - Budmar godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
25. Brel Myszków - KS Servecom.pl Grabowa godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
6 kolejka 16 listopada (czwartek)
26. LKPS Borowno - Happy Team Blachownia godz 18:30 ul. Żużlowa 4
27. Budmar - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
28. Kamienica Polska Team - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4
17 listopada (piątek)
29. Centralna Szkoła PSP - Rondo godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
30. Brel Myszków - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
7 kolejka 23 listopada (czwartek)
31. Centralna Szkoła PSP - KS Servecom.pl Grabowa godz 18:30 ul. Żużlowa 4
32. Brel Myszków - LKPS Borowno godz 19:30 ul. Żużlowa 4
33. Rondo - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żuzlowa 4
24 listopada (piątek)
34. Kamienica Polska - Blachownia   przełożony godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
35. Budmar - ULKS Jedność Mykanów godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
8 kolejka 30 listopada (czwartek)
36. Budmar - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
37. KS Servecom.pl Grabowa - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Żużlowa 4
38. Centralna Szkoła PSP - Wkręt-met 29.11 godz 20:30 ul. Żużlowa 4
1 grudnia (piątek)
39. Rondo - Happy Team Blachownia godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
40. Kamienica Polska Team - Brel Myszków godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
9 kolejka 7 grudnia (czwartek)
41. KS Servecom.pl Grabowa -LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
42. Wkręt-met - Happy Team Blachownia godz 19:30 ul. Żużlowa 4
43. Centralna Szkoła PSP - ULKS Jedność Mykanów godz 20:30 ul. Żużlowa 4
8 grudnia (piątek)
44. Rondo - Brel Myszków godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
45. Budmar - Kamienica Polska Team godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
10 kolejka 14 grudnia (czwartek)
46. ULKS Jedność Mykanów - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
47. KS Servecom.pl Grabowa - Kamienica Polska Team godz 19:30 ul. Żużlowa 4
48. Centralna Szkoła PSP - Happy Team Blachownia godz 20:30 ul. Żużlowa 4
15 grudnia (piątek)
49. Rondo - Budmar godz 18;30 ul. Rejtana 7 c
50. Wkręt-met - Brel Myszków godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
11 kolejka 20 grudnia (środa)
51. Centralna Szkoła PSP - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
52. KS Servecom.pl Grabowa - Rondo godz 19:30 ul. Żużlowa 4
53. ULKS Jedność Mykanów - Kamienica Polska Team godz 20:30 ul. Żużlowa 4
21 grudnia (czwartek)
54. Wkręt-met - Budmar godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
55. Happy Team Blachownia - Brel Myszków godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
12 kolejka 4 stycznia (czwartek)
56. LKPS Borowno - Kamienica Polska Team godz 18:30 ul. Żużlowa 4
57. Wkręt-met - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
58. ULKS Jedność Mykanów - Rondo godz 20:30 ul. Żużlowa 4
5 stycznia (piątek)
59. Centralna Szkoła PSP - Brel Myszków godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
60. Happy Team Blachownia - Budmar godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
---------------------------------------------------------------- -------------------------------


-------------------------------------------------------------------- -------------------------------
13 kolejka 11 stycznia (czwartek)
61. LKPS Borowno - Rondo godz 18:30 ul. Żużlowa 4
62. Happy Team Blachownia - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
63. Centralna Szkoła PSP - Kamienica Polska Team godz 20:30 ul. Żużlowa 4
12 stycznia (piątek)
64. Brel Myszków - Budmar godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
65. ILKS Jedność Mykanów - Wkręt-met godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
14 kolejka 18 stycznia (czwartek)
66, LKPS Borowno - Wkret-met godz 18:30 ul. Żużlowa 4
67. Brel Myszków - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
68. Kamienica Polska Team - Rondo godz 20:30 ul. Żużlowa 4
19 stycznia (piątek)
69. Happy Team Blachownia - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
70. Centralna Szkoła PSP - Budmar godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
15 kolejka 2 luty (czwartek)
71. LKPS Borowno - Happy Team Blachownia godz 18:30 ul. Żużlowa 4
72. Kamienica Polska Team - Wkręt-met godz 19:30 ul. Żużlowa 4
73. Cenralna Szkoła PSP - Rondo godz 20:30 ul. Żużlowa 4
3 luty (piątek)
74. Brel Myszków - ULKS 4gMykanów godz 19:30 ul.zuzlowa 4
75. Budmar - KS Servecompl Grabowa godz 20:30 ul. Żużlowa 4
FERIE ZIMOWE                     FERIE ZIMOWE FERIE ZIMOWE
.                     FERIE ZIMOWE                      FERIE ZIMOWE .                     FERIE ZIMOWE
16 kolejka 15 luty (czwartek)
76. Brel Myszków - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
77. Centralna Szkoła PSP - KS Servecom.pl Grabowa godz 19:30 ul. Żużlowa 4
78. Rondo - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4

16 luty (piątek)
79. Budmar - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
80. Kamienica Polska Team - Happy Team Blachownia godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
17 kolejka 22 luty (czwartek)
81. Budmar - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żużlowa 4
82. KS Servecom.pl Grabowa - ULKS Jedność Mykanów godz 19:30 ul. Żużlowa 4
83. Centralna Szkoła PSP - Wkręt-met godz 20:30 ul. Żużlowa 4
23 luty (piątek)
84. Kamienica Polska Team - Brel Myszków godz 18:30 ul. Rejtana 7 c
85. Rondo - Happy Team Blachownia godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
18 kolejka 1 marzec (czwartek)
86. KS Servecom.pl Grabowa - LKPS Borowno godz 18:30 ul. Żuzlowa 4
87. Rondo - Brel Myszków godz 19:30 ul. Żużlowa 4
88. Centralna Szkoła PSP - ULKS Jedność Mykanów godz 20:30 ul. Żużlowa 4
2 marzec (piątek)
89. Budmar - Kamienica Polska Team godz 19:30 ul. Rejtana 7 c
90. Wkręt-met - Happy Team Blachownia godz 20:30 ul. Rejtana 7 c
---------------------------------------------------------- ---------------------------------
.   FAZA PLAY OFF FAZA PLAY OFF od 3 marca 2018 r.
---------------------------------------------------------- ---------------------------------
Play - off 2 marzec (czwartek)
91. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
92. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
93. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 3 marzec (piątek)
94. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
95. godz 21:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 8 marzec (środa)
96. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
97. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 10 marzec (piątek)
98. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
99. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 16 marzec (czwartek)
100. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
101. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
102. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 23 marzec (czwartek)
103. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
104. godz 20:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 29 marzec (środa)
105. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 24 marzec (piątek)
106. godz 19:00 ul. Rejtana 7 c
107. godz 20:00 ul. Rejtana 7 c
Play - off 6 kwietnia (czwartek)
108. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
109. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 7 kwietnia (piątek)
110. godz 19:00 Hala Polonia
111. godz 20:00 Hala Polonia
Play - off 12 kwietnia (środa)
112. godz 18:00 Hala Polonia
113. godz 19:00 Hala Polonia
114. godz 20:00 Hala Polonia
Play - off 13 kwietnia (czwartek)
115. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
116. godz 19:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 19 kwietnia (środa)
117. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 20 kwietnia (czwartek)
118. godz 18:30 ul. Żużlowa 4
Play - off 21 kwietnia (piątek)
119. godz 19:00 Hala Polonia
Play - off 26 lub 27 kwietnia 2017
120.



































 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Servecom

Maxtronik

MOSIR Częstochowa

Mibama

Hattori Hanzo

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP