Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
12345678
Wyniki - sezon 2017/2018 - I liga

WYNIKI I LIGA - sezon 2017/2018

27.09.17 1.Happy - Multimetal 2:1 /19:25,25:22,15:10/ Maciej Przybył
1 kolejka MVP meczu/kolejki
28.09.17 1.Mykanów - Borowno 2:0 /25:20,25:21/ Piotr Florczyk

2.Servecom - Kam Polska 2:0 /25:22,25:12/ Bartosz Jabłoński
3.Wkręt-met - Brel 0:2 /22:25,20:25/ Konrad Musiał
29.09.17 4.Rondo - Budmar 0:2 /16:25,15:25/ Tomasz Drabowicz

5.Multimetal - Happy 0:2 /23:25,23:25/ Maciej Przybył
6.10.17 6.CS PSP - Blachownia 2:1 /24:26,25:22,15:6/ Tomasz Matuszczyk
2 kolejka MVP meczu/kolejki
12.10.17 7.CS PSP - Borowno 2:0 /26:24,25:18/ Marcin Mikołajczyk

8.Servecom - Rondo 2:1 /20:25,25:19,15:9/ Bartosz Jabłoński
9.Mykanów-Kam. Polska 2:0 /25:19,25:17/ Bartek Szopiak
13.10.17 10.Wkręt-met - Budmar 2:0


11.Blachownia - Brel 0:2 /17:25,21:25/ Radosław Dorobisz
3 kolejka MVP meczu/kolejki
19.10.17 12.Borowno-Kam. Polska 2:1 /25:22,23:25,15:11/ Gleb Bezub

13.Wkręt-met-Servecom 2:1 /25:20,31:33,15:13/ Michał Hajdasz
14.Mykanów - Rondo 2:0 /25:19,25:13/ Marcin Skutnik
20.10.17 15.CS PSP - Brel 2:1 /18:25,25:19,15:8/

16.Blachownia-Budmar 0:2 /14:25,16:25/ Jakub Janik
4 kolejka MVP meczu/kolejki
26.10.17 17.Borowno - Rondo 2:1 /20:25,25:18,15:11/ Piotr Kazior

18.Blachownia-Grabowa 0:2 /18:25,19:25/ Rafał Rygalik
19.Mykanów - Wkręt-met 0:2 /30:32,11:25/ Łukasz Solarczyk
27.10.17 20.Brel - Budmar 0:2 /23:25,18:25/ Artur Łysak

21.CS PSP - Kam. Polska 2:0 /25:14,25:18/ Aleksander Niczke
5 kolejka MVP meczu/kolejki
9.11.17 22.Borowno-Wkręt-met 0:2 /20:25,22:25/ Paweł Oratowski

23.Kam.Polska-Rondo 2:0 /25:23,25:23/ Szymon Bąk

24.Blachownia-Mykanów 1:2 /13:25,25:23,9:15/ Damian Oziński
10.11.17 25.CS PSP - Budmar 2:0 /25:17,25:21/ Oskar Herman

26.Brel - Grabowa 2:0 /25:17,25:19/ Konrad Musiał
6 kolejka MVP meczu/kolejki
16.11.17 26.Borowno-Blachownia 2:0 /25:22,25:21/ Mikołaj Tataruch

27.Budmar - Grabowa 2:0 /26:24,25:14/ Łukasz Burzyński
28.Kamienica-Wkręt-met 1:2 /19:25,25:20,14:16/ Mateusz Lewandowski
17.11.17 29.CS PSP - Rondo 2:1 /25:19,20:25,15:9/ Aleksander Niczke

30.Brel - Mykanów 1:2 /17:25,25:21,9:15/ Jakub Urbański
7 kolejka MVP meczu/kolejki
23.11.17 31.CS PSP - Grabowa 2:0 /25:19,25:21/ Bartosz Pińkowski

32.Brel - Borowno 2:1 /19:25,25:20,15:9/ Grzegorz Froś
33.Rondo - Wkręt-met 0:2 /18:25,13:25/ Wiktor Duduts
24.11.17 34.Kamienica-Blachownia 2:0 /25:16,26:24/ Marcin Korzekwa

35.Budmar - Mykanów 0:2 /16:25,20:25/ Mikołaj Ściebura
8 kolejka MVP meczu/kolejki
30.11.17 36.Budmar - Borowno 2:0 /25:18,25:22/ Michał Wroniszewski

37.Grabowa-Mykanów 0:2 /22:25,17:25/ Mateusz Bera
38.CS PSP-Wkręt-met 2:1 /21:25,25:19,18:16/ Tomasz Matuszczyk
1.12.17 39.Rondo - Blachownia 0:2 /16:25,23:25/ Łukasz Czerwonka

40.Kam.Polska - Brel 0:2 /21:25,11:25/ Błażej Miłoch
9 kolejka MVP meczu/kolejki
7.12.17 41.Grabowa-Borowno 0:2 /21:25,15:25/ Mateusz Borkowski

42.Wkręt-met-Blachownia 1:2 /25:19,18:25,12:15/ Krzysiek Cierpiał
43.CS PSP - Mykanów 2:0 /25:16,25:23/ Łukasz Zawisza
8.12.17 44.Rondo - Brel 2:0 /25:16,25:23/ Tomasz Jurczyński

45.Budmar - Kam.Polska 2:0 /25:14,25:20/ Sławomir Korczak
10kolejka MVP meczu/kolejki
14.12.17 46.Mykanów-Borowno 2:0 /25:17,25:13/ Damian Ojrzyński

47.Grabowa-Kam.Polska 2:0 /25:22,25:21/ Rafał Rygalik
48.CS PSP - Blachownia 2:0 /25:15,25:22/ Aleksander Niczke
15.12.17 49.Rondo - Budmar 0:2 /26:28,17:25/ Piotr Gacek

50.Wkręt-met - Brel 2:0 /25:21,25:16/ Patryk Szczęsny
11kolejka MVP meczu/kolejki
20.12.17 51.CS PSP-Borowno 2:0 /25:19,25:17/ Łukasz Zawisza

52.Grabowa - Rondo 2:1 /25:19,21:25,15:11/ Krystian Musiał
53.Mykanów-Kam.Polska 2:0 /25:18,25:17/ Zbigniew Stefański
21.12.17 54.Wkręt-met - Budmar 1:2 /25:19,17:25,8:15/ Patryk Jakubczak

55.Blachownia-Brel 0:2 /31:33,17:25/ Rafał Skorek
12kolejka MVP meczu/kolejki
4.01.18 56.Borowno-Kam.Polska 2:1 /23:25,25:15,15:10/ Kacper Krzyszczyk

57.Wkręt-met-Grabowa
przełożony
58.Mykanów - Rondo 2:0 /25:17,25:12/ Mikołaj Ściebura
5.01.18 59.CS PSP - Brel 2:0


60.Blachownia-Budmar 0:2

13kolejka MVP meczu/kolejki
11.01.18 61.Borowno-Rondo 2:0 /25:23,25:22/ Arkadiusz Fijałkowski

62.Blachownia-Grabowa 2:1 /26:24,21:25.15:8/ Krzysztof Cierpiał
63.CS PSP-Kam.Polska 2:1 /25:21,22:25,15:13/ Łukasz Zawisza
12.01.18 64.Brel - Budmar 1:2 /27:25,15:25,9:15/ Łukasz Burzyński

65.Mykanów-Wkręt-met 2:0 /25:21,25:22/ Piotr Smolarek
14kolejka MVP meczu/kolejki
18.01.18 66.Borowno-Wkręt-met 0:2 /24:26,15:25/ Łukasz Solarczyk

67.Brel - KS Servecom.pl 2:1 /23:25,25:21,15:13/ Marek Woliński
68.Kamienica - Rondo
Przelozony na 23.01
19.01.18 69.Blachownia-Mykanów



70.CS PSP - Budmar 2:0 /25:18,25:21/ Oskar Herman
15kolejka MVP meczu/kolejki
25.01.18 71.Borowno-Blachownia



72.Kamienica-Wkręt-met


73.CS PSP - Rondo 2:0 /25:6,25:22/ Łukasz Zawisza
26.01.18 74.Brel - Mykanów



75.Budmar - Servecom.pl


16kolejka




MVP meczu/kolejki
15.02.18 76.Brel - Borowno



77.CS PSP - Servecom.pl


78.Rondo - Wkręt-met


16.02.18 79.Budmar-Mykanów



80.Kamienica-Blachownia


17kolejka MVP meczu/kolejki
22.02.18 81.Budmar-Borowno



82.Servecom-Mylkanów


83.CS PSP - Wkręt-met


23.02.18 84.Kamienica-Brel



85.Rondo-Blachownia


18kolejka MVP meczu/kolejki
1.03.18 86.Servecom-Borowno



87.Rondo-Brel



88.CS PSP-Mykanów


3.03.18 89.Budmar-Kamienica



90.Wkręt-met-Blachownia


Play - off



.18 91.


92.


93.


Play - off
.18 94.



95.


Play - off
.18 96.

i
97.


Play - off
.18 98.


99.


Play - off
.18 100.


101.


102.


Play - off
.18 103.


104.


Play - off
.18 105.



106.




.18 107.




Play - off
.18 108.


109.




.18 110.



111.


Play - off
.18 112.



113.



114.




.18 115.



116.


Play - off
.18 117.




.18 118.




.18 119.


120.



































































 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Servecom

Maxtronik

MOSIR Częstochowa

Mibama

Hattori Hanzo

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP