Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
123456
I i II Liga

Tabela - I liga



kolejki punkty sety
1. MKS Ślepsk Suwałki 11 28 30:13
2. AZS Stal Nysa 11 25 31:13
3. KPS Siedlce 11 25 27:12
4. Aluron Warta Zawiercie 11 25 29:13
5. AGH Kraków 10 15 19:21
6. SKS Hajnówka 11 15 23:26
7. APP Krispol Września 11 14 18:21
8. TSV Sanok 11 13 20:26
9.

Norwid Exact Systems Częstochowa

11 8 15:30
10. SMS PZPS Spała 11 7 11:28
11. TS Victoria Wałbrzych 11 5 13:33





Tabela - II liga



kolejki punkty sety
1. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 34 35:5
2. LKS Czarni Wirex Rząśnia 12 33 36:10
3. UKS Mickiewicz Kluczbork 12 20 25:20
4. Caro Team Opoczno 12 19 23:19
5. SMS PZPS Spała 12 18 20:19
6. LKPS Borowno 12 17 18:24
7. Uniwersytet Łódzki 11 16 20:21
8. Bzura Ozorków 11 15 20:22
9. MKS Kalisz 12 15 19:23
10. ULKS MOSiR Sieradz 12 6 13:34
11. SPS Dragon Dobre 12 2 4:36





 

WYNIKI - I LIGA


1 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
01.10.16 1. Ślepsk Suwałki 3:0 SMS Spała /25:21,25:16,25:17/
2. Krispol Września 3:0 SKS Hajnówka /25:18,25:10,25:16/
3. Aluron Zawiercie 3:0 Sanok /25:22,25:23,25:21/

4. AGH Kraków - pauza



5. KPS Siedlce 3:0 Exact Norwid /25:22,34:32,25:10/
6. Stal Nysa 3:2 Wałbrzych /25:20,21:25,15:25,25:20,21:19/
2 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
08.10.16 7. Exact Norwid 2:3 Stał Nysa /15:25,26:24,25:17,19:25,11:15/
8. SMS Spała 3:2 Wałbrzych /19:25,25:20,25:16,29:31,15:11/
9. KPS Siedlce - pauza



10. TSV Sanok 2:3 AGH Kraków /25:23,21:25,21:25,25:18,13:15/

11. SKS Hajnówka 2:3 Zawiercie /25:21,25:20,15:25,23:25,22:24/
12. MKS Suwałki 3:1 Września /21:25,25:21,25:15,25:19/
3 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
15.10.16 13. Krispol Września 3:0 SMS Spała /25:22,25:23,25:19/
14. Aluron Zawiercie 1:3 MKS Suwałki /25:18,31:33,19:25,21:25/
15. SKS Hajnówka 1:3 AGH Kraków /16:25,25:23,28:30,20:25/

16. KPS Siedlce 3:0 Sanok /25:23,25:18,25:19/

17. Exact Norwid 3:0 Walbrzych /25:21,25:18,25:21/
18. Pauza - Stal Nysa


4 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
22.10.16 19. SMS Spała 3;0 Exact Norwid /25;18,25;20,25;22/
20. TSV Sanok 2:3 Stal Nysa /24:26,25:21,25:15,27;29,19;21/
21. Hajnówka 2:3 KPS Siedlce /19:25,25:20,25;19,27:25,13:15/

22. MKS Suwałki 3:1 AGH Kraków /23:25,25;21,25:17,25:16/

23. Krispol Września 1:3 Zawiercie /19:25,25:12,20:@5,15:25/
24. Pauza - Wałbrzych


5 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
26.10.16 25. Watra Zawiercie 3:0 SMS Spała /25:13,25:17,25:21/
26. AGH Kraków 1:3 Września /20:25,25:18,23:25,21:25/
27. KPS Siedlce 0:3 Suwałki /21:25,21:25,18:25/

28. Hajnówka 2:3 Stal Nysa /25:20,21:25,25:22,22:25,10:15/

29. Wałbrzych 2:3 Sanok /25:23,23:25,25:23,23:25,11:15/
30. Pauza - Exact Norwid


6 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
29.10.16 31. TSV Sanok 3:2 Exact Norwid /22:25,25:20,23:25,25:20,15:12/
32. SKS Hajnówka 3:1 Wałbrzych /25:23,25:21,17:25,25:23/
33. Ślepsk Suwałki 0:3 Stal Nysa /19:25,25:27,9:25/

34. Krispol Września 0:3 Suwałki /22:25,21:25,20:25/

35. Warta Zawiercie 3:2 AGH Kraków /25:23,23:25,20:25,25:20,26:24/
36. Pauza - SMS Spała


7 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
05.11.16 37. AGH Kraków 3:1 SMS Spała /25:16,25:20,21:25,25:16/

38. KPS Siedlce 3:1 Zawiercie /25:21,14:25,25:23,25:23/
39. Stal Nysa 3:0 Września /25:19,25:20,25:19/

40. Wałbrzych 1:3 Suwałki /25:21,21:25,22:25,28:30/

41. Exact Norwid 2:3 Hajnówka /18:25,22:25,25;17,25:21,9:15/
42. Pauza - TSV Sanok


8 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
12.11.16 43. SMS Spała 0:3 TSV Sanok /14:25,20:25,20:25/
44. Ślepsk Suwałki 3:2 Exact Norwid /21:25,16:25,25:16,26:24,16:14/

45. Krispol Września 3:0 Wałbrzych /25:23,26:24,25:21/

46. Warta Zawiercie 3:1 Stal Nysa /26:24,28:26,20:25,25:19/

47. AGH Kraków 0:3 Siedlce /22:25,17:25,13:25/
48. Pauza - Hajnówka


9 kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
19.11.16 49. KPS Siedlce 3:0 SMS Spała /25:21,25:20,27:25/
50. Stal Nysa 3:0 AGH Kraków /25:21,25:19,25:23/
51. Wałbrzych 0:3 Zawiercie /22"25,13:25,18:25/

52. Exact Norwid 2:3 Września /23:25,25:18,25:23,23:25,8:15/

53. TSV Sanok 2:3 Hajnówka /25:27,22:25,25:22,25:12,18:20/
54. Pauza - Suwałki


10kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
26.11.16 55. SMS Spała 3:2 Hajnówka /25:20,21:25,22:25,25:20,15:12/
56. Suwałki 3:1 TSV Sanok /25:19,25:16,22:25,25:21/
55. Exact Norwid 0:3 Zawiercie /14:25,28:30,24:26/
58. AGH Kraków 3:1 Wałbrzych /25:22,19:25,25:23,25:18/
59. KPS Siedlce 0:3 Stal Nysa /24:26,13:25,23:25/
60. Pauza - Września


11kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
03.12.16 61. Stal Nysa 3:0 SMS Spała /26:24,25:20,25:15/
62. Wałbrzych 2:3 KPS Siedlce /26:24,18:25,18:25,25:23,11:15/
63. Exact Norwid 1:3 AGH Kraków /28:26,23:25,18:25,17:25/

64. TSV Sanok 3:1 Września /25:23,25:20,17:25,25:17/

65. Hajnówka 2:3 Suwałki /25:22,24:26,19:25,25:23,11:15/
66. Pauza - Zawiercie


12kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
10.12.16 67. SMS Spała 1:3 Suwałki /26:28,21:25,25:22,14:25/
68. Hajnówka 3:0 Września /25:18,25:23,25:23/
69. TSV Sanok 1:3 Zawiercie /25:23,16:25,20:25,21:25/

70. Exact Norwid 1:3 Siedlce /20:25,11:25,25:22,18:25/

71. Wałbrzych 2:3 Stal Nysa /24:26,25:16,14:25,25:23,12:15/
72. Pauza - AGH Kraków


13kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
17.12.16 73. Wałbrzych
SMS Spała

74. Stal Nysa
Exact Norwid
75. Kraków
TSV Sanok

76. Zawiercie
Hajnówka

77. Września
Suwałki
78. Pauza - Siedlce


14kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
07.01.17 79. SMS Spała
Września
80. Suwałki
Zawiercie
81. Kraków
Hajnówka

82. TSV Sanok
Siedlce

83. Wałbrzych
Exact Norwid
84. Pauza - Stal Nysa


15kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
14.01.17 85. Exact Norwid
SMS Spała
86. Stal Nysa
TSV Sanok
87. Siedlce
Hajnówka

88. Kraków
Suwałki

89. Zawiercie
Września
90. Pauza - Wałbrzych


16kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
16.01.17 91.


92.


93.



94.



95.


96.


17kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
20.01.17 97.


98.


99.



100.



101.


102.


18kolejka GOSPODARZE GOŚCIE
23.01.17 103.


104.


105.



106.



107.



108.


19kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
30.01.17 109.


110.


111.



112.



113.


114.


20kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
13.02.17 115.


116.


117.



118.



119.


120.


21kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
17.02.17 121.



122.



123.



124.



125.


126.


22kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
20.02.17 127.



128.



129.


130. 



131.



132.






 

 

WYNIKI - II LIGA






1 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
24.09.16 1. Czarni Rząśnia
3:0 Dragon Dobre /25:16,25:20,15:17/

2. Lechia Tomaszów
3:0 Kluczbork /25:19,28:26,25:20/

3.MKS Kalisz
3:2 Caro Opoczno /22:25,25:19,25:20,19:25,15:10/

4. LKPS Borowno
3:2 AZS Uniwer /20:25,23:25,25:23,25:21,15:7/

5. MOSiR Sieradz 1:3 SMS PZPS Spała /30:32,18:25,25:23,24:26/

6. Pauza -Ozorków



2 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
01.10.16 7. Dragon Dobre 0:3 SMS PZPS Spała /16:25,18:25,11:25/

8. Bzura Ozorków
3:2 MOSiR Sieradz /25:16,20:25,23:25,25:23,15:12/

9. Caro Opoczno
3:0 LKPS Borowno /25:19,25:21,25:13/

10. Lechia Tomaszów
3:0 MKS Kalisz /25:22,25:18,25:20/

11. Czarni Rząśnia
3:1 Kluczbork /19:25,25:23,25:21,25:18/

12. Pauza -AZS Uniwer


3 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
08.10.16 13. Kluczbork
3:0 Dragon Dobre /25:17,25:10,25:20/

14. MKS Kalisz
2:3 Czarni Rząśnia /26:24,21:25,25:22,17:25,8:15/

15. LKPS Borowno
0:3 Lechia T. /21:25,18:25,25:27/

16. MOSiR Sieradz
0:3 AZS Uniwer /17:25,19:25,16:25/

17. SMS Spała
0:3 Bzura Ozorków /21:25,21:25,21:25/

18. Pauza - Opoczno


4 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
15.10.16 19. Dragon Dobre 0:3 Bzura Ozorków /20:25,17:25,20:25/

20. AZS Uniwer. 3:1 SMS Spała /17:25,25:20,25:22,25:19/

21. Caro Opoczno 3:0 Sieradz /25:20,25:20,25:13/

22. Czarni Rząśnia 3:0 LKPS Borowno /25:21,25:23,25:14/

23. Kluczbork 3:1 MKS Kalisz /21:25,26:24,25:17,25:16/

24. Pauza - Lechia


5 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
22.10.16 25. MKS Kalisz 3:0 Dragon Dobre /25:18,25:20,25:22/

26. LKPS Borowno 0:3 Kluczbork /18:25,26:28,25:27/

27. Lechia T. 3:0 MOSiR Sieradz /25:20,25:18,25:18/

28. SMS Spała 3:0 Caro Rzeczyca /25:18,25:20,25:22/

29. Bzura Ozorków 3:2 AZS Uniwer /28:26,19:25,25:15,18:25,15:11/

30. Pauza - Czarni Rz.


6 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
29.10.16 31. Dragon Dobre 2:3 AZS Uniwer. /25:23,18:25,26:24,18:25,12:15/

32. Caro Opoczno 1:3 Bzura Ozorków /24;26,22:25,25:18,26:28/

33. Lechia Tomaszów 3:0 SMS Spała /25:22,25:21,25:20/

34. Czarni Rząśnia 3:1 Sieradz /25:16,20:25,25:13,26:24/

35. MKS Kalisz 3:0 LKPS Borowno /25:18,25:21,27:25/

36. Pauza - Kluczbork


7 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
05.11.16 37. LKPS Borowno 3:0 Dragon Dobre /25:19,25:19,35;33/

38. MOSiR Sieradz 3:2 Kluczbork /25:21,25:22,17:25,18:25,15;13/

39. SMS Spała 0:3 Czarni Rząśnia /22"25,14:25,21:25/

40. Bzura Ozorków 0:3 Lechia T. /25:27,17:25,18:25/

41. AZS Uniwersytet 0:3 Caro Opoczno /19:25,13:25,16:25/

42. Pauzuje - Kalisz


8 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
09.11.16 43. Dragon Dobre 0:3 Caro Opoczno /25:27,27:29,16:25/

44. Lechia Tomaszów 3:0 AZS Uniwer. /25:20,25:14,26:24/

45. Czarni Września 3:0 Bzura Ozorków /25:15,25:23,25:10/

46. Kluczbork 3:0 SMS Spała /25:19,25:20,25:21/

47. MKS Kalisz 3:0 Sieradz /25:20,25:22,25:10/

48. Pauza-LKPS Borowno


9 kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
12.11.16 49. MOSiR Sieradz 1:3 LKPS Borowno /23:25,25:22,17:25,28:30/

50. SMS Spała 3:0 MKS Kalisz /25:20,26:24,25:15/

51. Bzura Ozorków 1:3 Kluczbork /20:25,25:22,17:25,18:25/

52. AZS Uniwersytet 1:3 Czarni Rząśnia /23:25,25:22,20:25,16:25/

53. Caro Opoczno 0:3 Lechia T. /21:25,17:25,18:25/

54. Pauza-Dragon Dobre


10kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
19.11.16 55. Dragon Dobre 0:3 Lechia T. /14:25,21:25,21:25/

56. Czarni Rząśnia 3:1 Caro Opoczno /25:20,25:20,19:25,25:21/

55. Kluczbork 3:0 AZS Uniwer /25:21,25:15.31:29/

58. MKS Kalisz 3:0 Bzura Ozorków /25:20,25:21,25:20/

59. LKPS Borowno 3:1 SMS Spała /25:23,22:25,28:26,25:20/

60. Pauza - Sieradz


11kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
26.11.16 61. MOSiR Sieradz 3:2 Dragon Dobre /18:25,16:25,25:12,25:21,15:11/

62. Bzura Ozorków 1:3 LKPS Borowno /25:22,18:25,17:25,23:25/

63. AZS Uniwersytet 3:0 MKS Kalisz /25:21,25:22,28:26/

64. Caro Opoczno 3:1 Kluczbork /25:22,20:25,25:22,26:24/

65. Czarni Rząśnia 3:2 Lechia T. /22:25,29:27,23:25,25:10,15:12/

66. Pauza - SMS Spała


12kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
03.12.16 67. Dragon Dobre 0:3 Czarni Rząśnia /18:25,16:25,19:25/

68. Kluczbork 1:3 Lechia T. /21:25,30:28,26:28,19:25/

69. Caro Opoczno 3:0 MKS Kalisz /25:21,26:24,25:16/

70. AZS Uniwersytet 3:0 LKPS Borowno /25:21,25:19,25:19/

71. SMS Spała 3:0 Sieradz /25:20,25:19,25:19/

72. Pauza-Bzura Ozorków


13kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
10.12.16 73. SMS Spała 3:0 Dragon Dobre /25:20,25:17,25:18/

74. MOSiR Sieradz 2:3 Bzura Ozorków /24:26,25:18,28:30,25:18,15:17/

75. LKPS Borowno 3:1 Caro Rzeczyca /25:16,19:25,29:27,25:21/

76. MKS Kalisz 1:3 Lechia T. /14:25,14:25,25:23,15:25/

77. Kluczbork 2:3 Czarni Rząśnia /29:31,25:18,21:25,25:22,9:15/

78. Pauza-AZS Uniwer


14kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
17.12.16 79. Dragon Dobre
Kluczbork

80. Czarni Rząśnia
MKS Kalisz

81. Lechia Tomaszów
LKPS Borowno

82. AZS Uniwersytet
Sieradz

83. Bzura Ozorków
SMS Spała

84. Pauza-Caro Rzeczyca


15kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
07.01.17 85. Bzura Ozorków
Dragon Dobre

86. SMS Spała
AZS Uniwer.

87. MOSiR Sieradz
Caro Rzeczyca

88. LKPS Borowno
Czarni Rząśnia

89. MKS Kalisz
Kluczbork

90. Pauza - Lechia T.


16kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
14.01.17 91. Dragon Dobre
MKS Kalisz

92. Kluczbork
LKPS Borowno

93. Lechia Tomaszów
Sieradz

94. Caro Rzeczyca
SMS Spała

95. AZS Uniwer.
Bzura Ozorków

96. Pauza-Czarni Rząśnia


17kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
18.01.17 97. AZS Uniwersytet
Dragon Dobre

98. Bzura Ozorków
Caro Rzeczyca

99. SMS Spała
Lechia T.

100. MOSiR Sieradz
Czarni Rząśnia

101. LKPS Borowno
MKS Kalisz

102. Pauza - Kluczbork


18kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
21.01.17 103. Dragon Dobre
LKPS Borowno

104. Kluczbork
Sieradz

105. Czarni Rząśnia
SMS Spała

106. Lechia Tomaszów
Bzura Ozorków

107. Caro Rzeczyca
AZS Uniwer.

108. Pauza - MKS Kalisz


19kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
28.01.17 109. Caro Rzeczyca
Dragon Dobre

110. AZS Uniwersytet
Lechia T.

111. Bzura Ozorków
Czarni Rząśnia

112. SMS Spała
Kluczbork

113. MOSiR Sieradz
Kalisz

114. Pauza-LKPS Borowno


20kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
11.02.17 115. LKPS Borowno
Sieradz

116. MKS Kalisz
SMS Spała

117. Kluczbork
Bzura Ozorków

118. Czarni Rząśnia
AZS Uniwer.

119. Lechia Tomaszów
Caro Rzeczyca

120. Pauza-Dragon Dobre


21kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
15.02.17 121. Lechia Tomaszów
Dragon Dobre

122. Caro Rzeczyca
Czarni Rząśnia

123. AZS Uniwersytet
Kluczbork

124. Bzura Ozorków
Kalisz

125. SMS Spała
LKPS Borowno

126. Pauza - Sieradz


22kolejka GOSPODARZE
GOŚCIE
18.02.17 127. Dragon Dobre
Sieradz

128. LKPS Borowno
Bzura Ozorków

129. MKS Kalisz
AZS Uniwer.

130. Kluczbork

Caro Rzeczyca

131. Czarni Rząśnia
Lechia T.

132. Pauza - SMS Spała







 

Staltim

Kryst i Synowie

Meble System

Hattori Hanzo

Częstochowa

Servecom

Maxtronik

Biuro podróży

Częstochowa

MOSIR Częstochowa

Twoja pogoda

Mibama

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP