Wyniki - sezon 2018/2019 - I LIGA

WYNIKI I LIGA - sezonu 2018/2019






1 kolejka MVP meczu/kolejki
3.10.18 1.CS PSP - Servecom 2:0 /25:9,27:25/ Krzysztof Stęplewski

2.Mykanów-Politechnika 2:0 /25:23,25:20/ Łukasz Dąbrowski
4.10.18 3.Budmar - Multimetal 2:0 /25:19,25:22/ Maciej Wąsowicz
4.Kam Pol -Blachownia 1:2 /25:21,20:25,19:21/ Krzysztof Cierpiał
5.10.18 5.Wkręt-met - Norwid 2:0 /25:17,26:24/ Bartosz Myga

6.Brel - Grom 2:0 /25:17,25:16/ Grzegorz Froś

7.Grabowa - Konopiska 2:1 /25:20,18:25,15:12/ Arek Sołtys
2 kolejka MVP meczu/kolejki
10.10.18 8.Budmar - Norwid 2:0 /25:21,25:19/ Maciej Wąsowicz

9.Mykanów - Multimetal 2:0 /25:23,25:10/ Łukasz Dąbrowski
11.10.18 10.Grabowa-Blachownia 0:2 /22:25,16:25/ Piotr Strzeszyna
11.Wkręt-met-Kam Pol 2:1 /17:25,25:17,15:12/ Łukasz Kielan
12.10.18 12.CS PSP -Politechnika 2:0 /25;11,25:15/ Paweł Fiuta

13.Servecom - Grom 2:1 /22:25,25:22,15:11/ Adrian Garus

14.Brel - Konopiska 2:0 /25:9,25:14/ Kamil Dyja
3 kolejka MVP meczu/kolejki
17.10.18 15.Politech -Multimetal 0:2 /19:25,16:25/ Maciej Grajoszek

16.CS PSP - Grom K&K 2:0 /25:12,25:14/ Maciej Szadkowski
18.10.18 17.Mykanów - Norwid 2:0 /25:19,25:22/ Łukasz Dąbrowski
18.Grabowa - Wkręt-met 0:2 /20:25,18:25/ Paweł Oratowski
19.10.18 19.Servecom - Konopiska 0:2 /17:25,22:25/ Konrad Nalewajka

20.Brel - Blachownia 2:0 /25:15,25:23/ Konrad Musiał

21.Budmar - Kam Polska 2:1 /25:15,23:25,15:10/ Mateusz Skowron
4 kolejka MVP meczu/kolejki
24.10.18 22.Budmar - Grabowa 2:0
/25:15,25:12/
Patryk Jakubczak

23.Mykanów -Kam Pol 2:0
/25:15.25:12/
Bartosz Jabłoński
25.10.18 24.CS PSP - Multimetal 2:0 /25:15,25:18/ Krzysztof Stęplewski

25.Brel - Wkręt-met 2:0 /25:20,25:21/ Marek Woliński
26.10.18 26.Politechnika - Norwid 2:1 /21:25,25:19,15:12/ Dominik Jakus

27.Grom - Konopiska 2:1 /25:20,24:26,15:12/ Darek Łapaj
ł 28.Servecom-Blachownia 2:0 /25:23,25:21/ Rafał Brędzel
5 kolejka MVP meczu/kolejki
7.11.18 29.Multimetal - Norwid 2:1
/25:13,20:25,15:6/
Marcin Płóciennik

30.Politechnika-Kam Pol 0:2
/13:25,12:25/
Krzysztof Chmielewski
8.11.18 31.Servecom -Wkręt-met 0:2 /20:25,23:25/ Łukasz Kielan

32.Mykanów - Grabowa 2:0 /25:15,25:17/ Oskar Kucharczyk
9.11.18 33.Grom - Blachownia 0:2 /23:25,16:25/ Artur Michalczyk

34.Brel - Budmar 2:1 /25:15,23:25,15:9/ Kamil Dyja

35.CS PSP - Konopiska 2:1 /24:26,25:20,15:7/ Krzysztof Stęplewski
6 kolejka MVP meczu/kolejki
14.11.18 36.CS PSP - Norwid 2:0 /25:12,25:9/ Paweł Fiutka

37.Konopiska-Blachownia 1:2 /23:26,25:23,8:15/ Mariusz Malinowski
15.11.18 38.Multimetal - Kam Pol 1:2 /22:25,25:23,12:15/ Jakub Bereza

39.Mykanów - Brel 2:0 /27:25,27:25/ Mateusz Bera
16.11.18 40.Politechnika-Grabowa 0:2 /23:25,20:25/ Bartłomiej Wachowicz

41.Grom - Wkręt-met 0:2 /18:25,20:25/ Michał Hajdasz

42.Servecom - Budmar 0:2 /14:25,19:25/ Tomasz Pilarski
7 kolejka MVP meczu/kolejki
21.11.18 43.Norwid - Kam Polska 0:2 /21:25,19:25/ Szymon Bak

44.CS PSP-Blachownia 2:0 /25:22,25:22/ Mikołaj Barczyk
22.11.18 45.Konopiska-Wkręt-met 0:2 /22:25,23:25/ Mateusz Lewandowki

46.Multimetal - Grabowa 2:0 /25:10,25:17/ Marcin Płuciennik
23.11.18 47.Grom K&K - Budmar 1:2 /14:25,25:17,13:15/ Łukasz Burzyński

48.Politechnika - Brel 0:2 /12:25,13:25/ Rafał Skorek

49.Servecom-Mykanów 0:2 /15:25,13:25/ Bartosz Gołębiowski
8 kolejka MVP meczu/kolejki
28.11.18 50.Norwid - Grabowa 1:2 /28:26,23:25,13:15/ Kacper Kordowski

51.Politech-Servecom 2:0 /25:14,25:22/ Dominik Jakus
29.11.18 52.Blachow -Wkręt-met 0:2
/22:25,12:25/
Paweł Oratowski

53.Multimetal - Brel 0:2 /19:25,21:25/ Tomasz Dymczyk
30.11.18 54.CS PSP - Kam Polska 2:0 /25:22,25:13/ Damian Weran

55.Konopiska - Budmar 0:2 /20:25,17:25/ Tomasz Drabowicz

56.Grom -Mykanów 0:2 /17:25,23:25/ Mikołaj Ściebura
9 kolejka MVP meczu/kolejki
5.12.18 57.Grom -Politechnika 2:0 /25:14,25:21/ Mikołaj Pilarek

58.Kam Polska-Grabowa 1:2 /25:23,22:25,10:15/ Wojciech Bociąga
6.12.18 59.Multimetal-Servecom 2:0 /25:16,25:15/ Oskar Ułamek

60.CS PSP - Wkręt-met 2:1 /18:25,25:16.15:13/ Tomasz Matuszczyk
7.12.18 61.Norwid - Brel 2:1 /25:18,20:25,17:15/ Eryk Skóra

62.Blachownia - Budmar 1:2 /18:25,25:23,13:15/ Łykasz Burzyński

63.Konopiska - Mykanów 0:2 /23:25,20:25/ Jakub Urbański
10kolejka MVP meczu/kolejki
12.12.18 64.Norwid - Servecom 2:1 /17:25,25:13,15:9/ Michał Zymek

65.Multimet-Grom 2:1 /25:22,24:26,15:12/ Maciej Grajoszek
13.12.18 66.Blachow-Mykanów 1:2 /22:25,25:22,8:15/ Piotr Smolarek

67.CS PSP - Grabowa 2:0 /25:15,25:23/ Kamil Jaroszek
14.12.18 68.Konopiska - Politech 1:2 /25:23,16:25,17:19/ Dominik Jakus

69.Kam Pol - Brel 0:2 /16:25,16:25/ Grzegorz Froś

70.Wkręt-met - Budmar 0:2 /18:25,20;25/ Jakub Janik
11kolejka MVP meczu/kolejki
19.12.18 71.Norwid - Grom K&K 1:2
/16:25,25:23,10:15/ Jerzy Łebkowski

72.Blachownia-Politech 1:2
/25:19,21:25,14:16/ Mateusz Pruban
20.12.18 73.Konopisk-Multimetal 0:2
/19:25,21:25/
Maciej Wawrzak

74.Wkręt-met -Mykanów 1:2
/25:22,22:25,13:15/
Rafał Rygalik

75.Grabowa - Brel 0:2 /20:25,17:25/ Maciej Jastrzębski

76.CS PSP - Budmar 2:0 /25:18,28:26/ Mikołaj Barczyk

77.Kam Polska-Servecom 2:0 /25:13,25:22/ Marcin Korzekwa
12kolejka MVP meczu/kolejki
9.01.19 78.Norwid - Konopiska 2:1 /20:25,25:19;15:11/

79.Kam Polska-Grom 2:0 /25:21,25:17/ Amadeusz Mateja
10.01.19 80.Blachown-Multimetal 1:2 /25;23,19:25,12:15/ Jakub Pogłodziński

81.Grabowa - Servecom 2:0 /25:19,25:18/ Mateusz Nowak
11.01.19 82.Budmar- Mykanów 1:2 /22:25,25:23,10:15/ Łukasz Dąbrowski

83.Wkręt-met -Politech 2:0 /25:19,25:19/ Mateusz Mielczarek

84.CS PSP - Brel 2:0 /25:16,25:16/ Paweł Fiutka
13kolejka MVP meczu/kolejki
16.01.19 85.Blachownia - Norwid 1:2
/25:22,18:25,13:15/
Krystian Siwek

86.Grabowa - Grom K&K 2:0
/25:19,25:23/
Filip Strach
17.01.19 87.CS PSP - Mykanów 1:2 /25:19,23:25,14:16/ Mateusz Bera

88.Wkrętmet-Multimetal 2:1 /23:25,25:15,15:13/ Wojciech Filipczyk
18.01.19 89.Kam Pol-Konopiska 2:0 /25:14,26:24/ Piotr Hofman

90.Brel - Servecom 2:0 /25:19,25:16/ Tomasz Dymczyk

91.Budmar - Politechnika 2:0 /25:9,25:22/ Michał Wroniszewski
14kolejka MVP meczu/kolejki
24.01.19
92.CS PSP - Multimetal 2:1 /25:18,18:25,15:10/ Damian Weran

93.Brel - Kamienica Pol. 2:1 /19:25,25:18,15:13/ Konrad Musiał
25.01.19 94.Mykanów - Grabowa 2:1
/22:25.25:20,15:10/
Mikołaj Ściebura

95.Budmar -Wkręt-met 0:2
/21:25,20:25/
Paweł Oratowski
15kolejka MVP meczu/kolejki
31.01.19
96.Multimetal - Brel 2:0
/25:18,25:18/
Maciej Wawrzak

97.Kamienica-Budmar 1:2
/22:25,25:16,7:15/
Mateusz Skowron
1.02.19 98.Mykanów - CS PSP 0:2 /19:25,23:25/ Przemysław Miodek

99.Grabowa -Wkręt-met 0:2 /19:25,17:25/ Mateusz Mielczarek

16kolejka




MVP meczu/kolejki
6.02.19
100.Wkrętmet-Kam.Pol 2:1 /27:29,25:16,15:12/ Bartosz Myga

101.CS PSP - Grabowa 2:0 /25:19,25:22/ Eryk Janelt
7.02.19 102.Budmar -Multimetal 0:2 /19:25,20:25/ Darek Łapaj

103.Brel - Mykanów 2:0 /25:23,25:22/ Konrad Musiał
17kolejka MVP meczu/kolejki
27.02.19 104.Grabowa-Kami.Pol 0:2
/22:25,20:25/
Piotr Jędryka
28.02.19 105.Multimet-Wkrętmet 2:0 /25:20,25:18/ Oskar Ułamek
1.03.19 106.Mykanów-Budmar 2:0 /28:36,25:19/ Piotr Smolarek

107.CS PSP - Brel 0:2 /19:25,22:25/ Marek Woliński
18kolejka MVP meczu/kolejki
6.03.19 108.Kamien-Multimet9 2:0 /25:20,25:22/ Szymon Bąk
7.03.19 109.Budmar - CS PSP 2:1 /25:21,21:25,17:15/ Łukasz Burzyński
8.03.19 110.Brel-Grabowa 2:0 /25:17,25:22/ Łukasz Siwek

111.Wkrętmet-Mykanów 2:1 /25:22,22:25,15:8/ Paweł Szajner
19kolejka


MVP meczu/kolejki
14.03.19 112.Grabowa-Multim 0:2 /11:25,22:25/ Kuba Pogłodziński
113.Mykanów-Kamien 2:0 /25:21,25:18/ Damian Orzinski
15.03.19 114.Brel-Budmar 2:0 /25:17,25:18/ Paweł Biedroń

115.CS PSP-Wkrętmet 0:2 /21:25,23:25/ Paweł Oratowski
20kolejka MVP meczu/kolejki
20.03.19 116.Kamieni-CS PSP 1:2 /18:25,25:22,11:15/ Szymon Bąk
21.03.19 117.Wkretmet-Brel 0:2 /26:28,17:25/ Konrad Musiał

118.Multime-Mykanów 2:0 /25:19,25:23/ Sławek Korczak
22.03.19 119.Budmar-Grabowa 2:0 /25:12,25:12/ Kamil Wawrzyniak
Play - off
27.03.19 120.Wkręt-met-Budmar (1) 2:0 /25:21,25:19/ Damian Parkitny
121.Mykanó-Multimeta (1) 0:2 /17:25,15:25/ Sławek Korczak


29.03.19 122.Kamienica-Grabowa (1) 2:0 /25:15,25:16/ Maciej Szecówka
123.Mykanó-Multimeta (2) 1:2 /20:25,25:16,12:15/ Darek Łapaj
124.Wkręt-met-Budmar (2) 2:1 /25:19,23:25,15:9/ Paweł Szajer
Play - off
2.04.19 125.CS PSP-Multimetal (1) 2:0
/26:24,25:16/
Krzysztof Stemplewski
3.04.19 126.Brel - Wkręt-met (1) 2:0
/25:23,25:22/
Konrad Musiał


5.04.19 127.Grabowa-Kamienica (2) 2:1 /20:25,25:19,15:12/
9.04.19 128.Brel - Wkręt-met (2) 0:2
/18:25,16:25/ /15:17
Paweł Oratowski
8.04.19 129.CS PSP - Multiemtal (2) 1:2
/25:18,22:25,12:15/
Maciej Wawrzak
Play - off

11.04.19 130.Budmar-Mykanów (1) 2:0
/21:25,21:25/
Michał Garus


12.04.19 131. Grabowa - Blachownia 1:2
baraż (1 mecz)


132. Brel - Multimetal 1:2
o 3 miejsce
Maciej Wawrzak

133. Wkręt-met - CS PSP 0:2
Wielki Finał

Play off
17.04.19 134. Mykanów-Budmar (2)
walkower dla Budmaru






16.04.19 135. Grabowa - Blachownia 2:0
baraż (2 mecz)
Łukasz Chojnowski

136. Multimetal - Brel 2:0
o 3 miejsce
Radek Mikołajczyk
137. CS PSP - Wkręt-met 2:0
Wielki Finał
Paweł Fiutka






























































































































 

Servecom

Maxtronik

MOSIR Częstochowa

Mibama

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TOP